Szukanie zaawansowane

toaletka z ruchomymi lustrami (4665)

Cena: 750,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 100 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 21 dni (śro 22 gru 2021 12:55:00) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe Zaufany sprzedawca Zweryfikowany sprzedawca o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

drewniana toaletka z trzema lustrami w tym z dwoma ruchomymi. Toaletka ma trzy szuflady na drobiazgi. Trzy kolory. Wymiary : wysokość 130 cm, szerokość 100 cm, głębokość 40 cm. Toaletka wysyłana jest w trzech częściach, do samodzielnego bardzo łatwego montażu nie wymagającego narzędzi. Te części to nogi, lustro i szafka. Produkcja tylko na zamówienie. Przed zakupem zapytaj o termin wysyłki.

UWAGA - w zestawie nie ma taboretu.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: zapytaj o termin realizacji
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Przesyłka kurierska 80,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.