Szukanie zaawansowane

pomóż swoim mięśniom (4697)

Cena: 39,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 1000 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 22 dni (pią 29 lip 2022 13:15:00) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

Przedmiotem oferty są dwa preparaty w sprayu :

1.Olejek magnezowy w sprayu 150 ml. Płynny minerał, który dodaje sił i uspokaja zmęczone stawy i mięśnie. Poprawia nawilżenie i elastyczność skóry. Dostarcza organizmowi jednego z najważniejszych minerałów. Szczególnie potrzebny mięśniom i stawom. Spray dostarczy organizmowi potrzebny magnez zdecydowanie szybciej jak tabletki. Dokuczają ci skurcze ? no to spryskaj skórę i delikatnie wmasuj. Import z Niemiec. Przy pierwszym zastosowaniu może wystąpić lekkie mrowienie. Może to wskazywać na niski poziom magnezu i jest wynikiem szybkiej absorpcji magnezu przez skórę. To minie już przy drugim zastosowaniu.

2. Pielęgnacyjny i kojący produkt do masażu z cennymi olejkami eterycznymi. Kojący, doskonały do ​​codziennej pielęgnacji zmęczonych części ciała. Produkt doskonały dla sportowców i robotników pracujących w trudnych warunkach. Import z Niemiec.

Cena dotyczy obu preparatów.

 
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 3 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 12,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.