Szukanie zaawansowane

wesoły ekshibicjonista (4714)

Cena: 49,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 100 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 15 dni (wto 26 gru 2023 18:55:00) Sprzedający: intia-sprzedaż (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

On nie wie co to wstyd i chętnie pokaże co skrywa pod obszernym czarnym płaszczem. Całe przedstawienie obejmuje trzęsienie pisiorkiem i przezabawny śmiech. Aby zachęcić byczka do pokazania swoich klejnotów wystarczy klasnąć w dłonie, albo uderzyć w stół. Ten niepozorny ekshibicjonista rozbawi nawet najbardziej znudzonych. Świetny pomysł na zabawny prezent. Wymiar wys.23 cm, szer. ok.15 cm. Zasilanie 3 baterie paluszki AA (brak w zestawie)

Import z Chin i dlatego przed zakupem zapytaj o termin wysyłki.

 
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 3 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.