Szukanie zaawansowane

złota róża (4723)

Cena: 290,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 50 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 5 dni (sob 03 cze 2023 13:40:00) Sprzedający: intia-sprzedaż (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

Złota Róża to fajny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. To prawdziwa róża zanurzona w złocie 24K. Luksusowe, czerwone i aksamitne pudełko z okienkiem w kształcie serca, a w nim nie tylko róża, ale także certyfikat autentyczności. Wymiary róży : długość 28,5 cm x 7,5 cm, długość samego kwiatu 6 cm. Waga róży 70 gramów. Długość pudełka 31 cm. Waga brutto 630 gramów.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 3 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 10,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.