Szukanie zaawansowane

serce drewniane (4736)

Cena: do uzgodnienia
Do końca: 23 dni (śro 03 sty 2024 15:05:00) Sprzedający: intia (0) Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

przedmiotem oferty jest serce drewniane składające się z dwóch części, które zostały połączone ozdobnym rzemieniem lub sznurem (do wyboru). W związku z tym, że serca produkowane są ręcznie, to nie zdarzą się dwa identyczne. Będą się różnić strukturą drewna, kolorem a także kolorem rzemienia czy sznura. Serce pokazane na zdjęciu to tylko przykład produktu.

Wielkość serca do uzgodnienia. Serce nie musi być obramowane, można je zawiesić na ścianie bez ramy i też bardzo ładnie będzie wyglądać.


 

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.