Szukanie zaawansowane

pistolet do udrożniania zlewów i toalet (4743)

Cena: 59,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 150 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 26 dni (wto 15 lut 2022 07:55:00) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe Zaufany sprzedawca Zweryfikowany sprzedawca o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

Pistolet na sprężone powietrze do udrożniania zapchanych toalet, zlewów w kuchni czy w łazience, a także zapchanych otworów ściekowych na tarasie, w ogrodzie itp.

W zestawie 4 uniwersalne końcówki o różnych rozmiarach. Pistolet jest bardzo łatwy w użyciu, nie wymaga zasilania prądem i bateriami, nie wymaga środków chemicznych. Działa na zasadzie sprężonego powietrza. Wykonany został z ABS PCV PP czyli materiałów odpornych na uderzenia i stłuczenia.

Pistolet powinien być na wyposażeniu każdego domy, hotelu, pensjonatu itp.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 3 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.