Szukanie zaawansowane

przeciwbólowy pas lędźwiowy (4759)

Cena: 29,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 150 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 8 dni (śro 17 sie 2022 10:40:00) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

przedmiotem oferty jest samonagrzewający się biodromagnetyczny pas lędźwiowy z kamieniem turmalinowym. Turmalinowe kamienie osadzone w tkaninie rozpraszają delikatne naturalne ciepło ciała. Działanie kamieni przynosi dobre samopoczucie i komfort, jednocześnie łagodząc bóle pleców. Pas można nosić bezpośrednio na ciele, ale też można nosić na odzieży.

Rozmiary: M, L, XL z regulowanymi paskami na rzepy :
M: +/- 105 cm
L: +/- 110 cm
XL: +/- 115 cm

Pas lędźwiowy przyda się bardzo pracownikom pracującym na zewnątrz np. na budowie, w rolnictwie itp. Pracodawco, wyposaż swoich pracowników w nasz pas lędźwiowy. Będzie się im wygodniej się pracować. 
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 3 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.