Szukanie zaawansowane

torebka damska antykradzieżowa (4760)

Cena: 49,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 120 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 29 dni (pią 18 lut 2022 10:00:00) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe Zaufany sprzedawca Zweryfikowany sprzedawca o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

przedmiotem oferty jest torebka antykradzieżowa, czyli z ukrytym zamkiem "Secure Bag". Dzięki bezpiecznym przegrodom antykradzieżowym nie musisz już martwić się o swoje rzeczy osobiste. Wygodne, zwłaszcza na wakacjach lub w zatłoczonych miejscach publicznych. Zabierz ją wszędzie ze sobą, ta innowacyjna torba jest odporna na urządzenia technologiczne. Może służyć jako plecak lub torebka.

"Secure Bag" to elegancka i bezpieczna torebka wykonana ze sztucznej skóry. Może tablet, iPada, laptopa, telefon komórkowy, parasol, butelkę wody, klucze do domu i wszystkie inne niezbędne przedmioty codziennego użytku.

Torebka jest niezwykle lekka i bardzo elegancka, przyciąga wzrok i dodaje pewności siebie. "Secure Bad" można nosić na trzy różne sposoby: jako zwykły plecak, jako elegancką torebkę lub jako elegancką torbę na ramię. Jakość użytych materiałów oraz dbałość o każdy szczegół nadają jej eleganckiego i profesjonalnego wykończenia. 

Charakterystyka:
Wysokiej jakości sztuczna skóra
Podszewka poliester
Rozmiar: 31 x 30 x 15 cm
Regulowany pasek od 60 do 103 cm
Pojemność: 13,45
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 3 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.