Szukanie zaawansowane

zawieszany stolik balkonowy (4952)

Cena: 299,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 154 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 20 dni (nie 31 gru 2023 12:30:00) Sprzedający: intia-sprzedaż (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

stolik zawieszany na balustradę balkonu. Jeśli nie jest używany to po prostu można go zdjąć. Stolik można bezpiecznie zamocować na poręczy balkonu o szerokości od 3,5 cm do 20 cm. Stół waży 13 kg i dlatego ważne jest aby przymocować go do stabilnej struktury.

szerokość blatu 76 cm
głębokość blatu 38 cm
grubość blatu 2 cm
Waga całości 13 kg

Polecamy także zakup składanej markizy balkonowej różnej wielkości. Markizy można kupić na innych naszych aukacjach : https://intia.pl/funcs.php?name=przedmioty&file=kategorie&id=0&szukaj=1&fraza=markiza&end=1
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 5 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Przesyłka kurierska 25,00 zł 1,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.