Szukanie zaawansowane

piwonia drzewiasta - sadzonki (4969)

Cena: 15,00 zł
Do końca: 22 dni (pią 11 lut 2022 18:06:43) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe Zaufany sprzedawca Zweryfikowany sprzedawca o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

przedmiotem oferty są roczne, ukorzenione sadzonki piwonii drzewiastej w kilku kolorach. Wysyłane będą z gołą bryłą korzeniową, zabezpieczoną jedynie przed wyschnięciem. Sprzedaż zostanie uruchomiona 1 marca, a wysyłki od 15 kwietnia po ustaniu niebezpieczeństwa mrozów. Ale już teraz możesz zlożyć niezobowiązujące zamówienie.

Sadzonki pochodzić będą ze szkółki w Holandii i ze szkółki polskiej. Jedna sadzonka kosztować będzie 15 zł + koszt przesyłki.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.