Szukanie zaawansowane

czapka z głośnikami bluetooth (5033)

Cena: 79,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 100 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 11 dni (pią 16 cze 2023 13:25:00) Sprzedający: intia-sprzedaż (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

przedmiotem oferty jest czapka z głośnikiem bluetooth i z lampą czołową LED.

Słuchaj muzyki lub dzwoń bez kabli. Wszystko wygodnie i bezpiecznie przez wbudowany głośnik. Jeśli chcesz słuchać muzyki, po prostu podłącz go do telefonu komórkowego przez Bluetooth i uruchom odtwarzacz muzyki.

Cechy produktu: Materiał: akryl elastyczny, rozmiar dla dorosłych, 3-stopniowa lampa LED, Bluetooth 5.0, ładowana przez USB
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 3 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł 0,00 zł 4 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.