Szukanie zaawansowane

duża huśtawka bocianie gniazdo (5104)

Cena: 250,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 100 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 27 dni (nie 25 cze 2023 16:10:00) Sprzedający: intia-sprzedaż (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

Huśtawka ogrodowa dla dzieci bocianie gniazdo. Oprócz świetnej zabawy rozwija sprawność ruchową i koordynację. Huśtawka ma dużą średnicę bo aż 100 cm. Zmieści się na niej dwójka dzieci. Wyposażona w bardzo wytrzymałe sznury, gwarantujące bezpieczeństwo wytrzymujące obciążenie maksymalnie do 150 kg, dlatego może się na niej huśtać dziecko i osoba dorosła. Siedzisko wykonane zostało z plecionych nylonowych sznurów o wysokiej wytrzymałości. Dzięki piance oplatającej brzegi huśtawki jest ona bezpieczna.

Specyfikacja techniczna: Materiał: tworzywo sztuczne, nylon, metal. Regulowana wysokość sznura. Średnica huśtawki 100cm. Maksymalna wysokość 170cm. Stelaż zabezpieczony miękką pianką. Liny zakończone metalowymi kołami mocującymi. Kolor czarny.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 3 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 25,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.