Szukanie zaawansowane

zbieraj deszczówkę, oszczędzaj wodę (5408)

Cena: do uzgodnienia
Do końca: 3 dni (nie 10 lip 2022 16:05:00) Sprzedający: intia (0) Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

Przedmiotem oferty jest zestaw przedmiotów, które pozwolą na skuteczne zbieranie i przechowywanie wody deszczowej w zbiorniku podziemnym.

Zestaw składa się :

- plandeka, która od spodu ma trwale doklejony rękaw, którym woda deszczowa spływa do zbiornika pod ziemią.  
- słupki metalowe na których zawiesza się plandekę
- gniazda ziemne w których umieszcza się metalowe słupki.

Zbiornik podziemny zrób we własnym zakresie, będzie taniej.

Przed spodziewanym deszczem należy umieścić metalowe słupki w gniazdach, a na słupkach zawiesić plandekę. Końcówkę rękawa plandeki należy włożyć do zbiornika pod ziemią. I to wszystko. Po zakończonym deszczu można całą konstrukcję zdemontować i przechować do następnego.

Konstrukcja może być przydatna nie tylko działkowcom, ogrodnikom, ale także hodowcom zwierząt. Zbierajcie wodę deszczową na pastwiskach.

Największa konstrukcja, którą do tej pory wykonaliśmy ma plandekę o powierzchni 300 m2, a zbiornik podziemny ma pojemność 15000 litrów. Konstrukcja ustawiona jest w gospodarstwie rolnym uprawiającym warzywa. Sprawdza się doskonale. Wiele razy uratowała rośliny przed suszą.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.