Szukanie zaawansowane

przyczepka rowerowa i wózek dziecięcy (5453)

Cena: 590,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 100 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 17 dni (pią 16 cze 2023 11:50:00) Sprzedający: intia-sprzedaż (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

przedmiotem oferty jest przyczepka rowerowa, która zarazem jest wózkiem dla dzieci.

AMORTYZOWANA - to gotowa przyczepka rowerowa, którą możesz łatwo podpiąć i cieszyć się wyprawą z maluszkiem. Przyczepka posiada amortyzatory w tylnych kołach. Dzięki nim malec ma zapewniony jeszcze większy komfort podczas jazdy przyczepką.

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA / PRZECIW-WYWROTNA - wychodzimy naprzeciw nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom, aby spełnić wszystkie normy gwarantujące wysoką jakość, bezpieczeństwo i komfort. Przyczepka jest kompatybilna z każdym modelem roweru, a jej mocowanie jak i zdejmowanie jest intuicyjne i bardzo proste. Stabilna i wytrzymała stalowa rama z drążkiem zapewnia bezpieczeństwo przed wywróceniem.

MOŻLIWOŚĆ PRZEWOŻENIA 2 DZIECI – jest doskonałym rozwiązaniem dla osób szukających nieszablonowych rozwiązań na aktywne spędzanie czasu wspólnie ze swoimi pociechami. Przyczepka posiada wystarczają ilość miejsca dla dwójki dzieci. Maksymalny udźwig to 35 kg.

3w1 - oprócz przyczepki do roweru, dzięki specjalnemu uchwytowi do prowadzenia może służyć również jako jogger lub zwykły wózek spacerowy dlatego ten model przestronnej przyczepki wraz z dwójką dzieciaków można zabrać ze sobą nie tylko na przejażdżki rowerowe, a także na spacer czy jogging. Dodatkowo możesz skorzystać z przyczepki jak z wózka transportowego na zakupach.

SPECYFIKACJA 
- materiał: metal + tworzywo sztuczne + poliester
- kolor: szaro / czarny wymiary
- siedziska (szer/dł/wys): 60 x 60 x 54cm
- wymiary bagażnika (szer/dł/wys): 60 x 15 x 54cm
- wymiary całkowite (dł/ wys/ szer): 150 x 108 x 90cm
- maksymalna ładowność: na jedno dziecko 20kg, na dwoje 35 kg
- waga: 16 kg
- dwa światła odblaskowe, z tyłu czerwone, z przodu białe

Uwaga - cena nie zawiera kosztów przesyłki, ta pozycja jest do uzgodnienia.
 
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 3 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Przesyłka kurierska 0,00 zł 0,00 zł 0 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.