Szukanie zaawansowane

robot sprzątający z dezynfekcją i nawilżaczem (5992)

Cena: 89,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 100 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 5 dni (sob 16 gru 2023 13:15:01) Sprzedający: intia-sprzedaż (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

przedmiotem oferty jest bezprzewodowy robot mopujący 4 w 1. Z funkcją dezynfekcją UV, oraz nawilżaczem powietrza, dyfuzorem zapachowym Klinbot.

Oryginalny, wielofunkcyjny i bardzo wszechstronny bezprzewodowy robot mopujący 4 w 1, z aktywną dezynfekcją UV oraz działającym niezależnie nawilżaczem powietrza - dyfuzorem zapachowym. Niezwykle skutecznie czyści i dezynfekuje podłogi, usuwając brud, kurz i włosy, a jednocześnie, jeśli uruchomimy funkcję dyfuzora, nawilża i aromatyzuje powietrze pomieszczeń domowych. Robot ten sprząta i myje podłogi w sposób bardzo cichy i jest łatwy w obsłudze. Dzięki swojej kompaktowej, lekkiej i ultracienkiej konstrukcji zajmuje niewiele miejsca i dociera do najbardziej odległych miejsc.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 3 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.