Szukanie zaawansowane

Groszek pachnący wysoki - nasiona. Na żywopłot i kwiat cięty. (6096)

Cena: 25,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 1500 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 12 dni (nie 11 cze 2023 10:05:01) Sprzedający: intia-sprzedaż (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

przedmiotem oferty są nasiona jednorocznego groszku pachnącego wysokiego idealnego na żywopłot i kwiat cięty.
Groszek pachnący może być również uprawiany w pojemnikach i w ten sposób posłużyć jako ozdoba balkonów i tarasów. Jest ceniony także ze względu na zapach kwiatów. Pędy z kwiatostanami można wykorzystać na kwiat cięty.

Groszek pachnący preferuje stanowiska słoneczne, ciepłe i żyzne, próchnicze, wapienne podłoża. Nasiona wysiewa się (po kilka w jednym miejscu) w kwietniu lub maju wprost do gruntu. Groszek można również wysiewać partiami - co 2 tygodnie, aby cieszyć się dłuższym okresem kwitnienia.

Po wykiełkowaniu sadzonkom warto zapewnić podpory - do prawidłowego wzrostu. Ważnym zabiegiem jest odchwaszczanie - w szczególności w początkowym etapie wzrostu. Roślinę dodatkowo warto nawozić co 2-3 tyg. (nawozami o niskiej zawartości azotu). Dobre rezultaty osiąga się stosując nawozy organiczne, np.: rozcieńczoną gnojowicę. W czasie susz zaleca się regularne podlewanie.

Nasiona ze zbiorów 2022 roku, pochodzenie z upraw w Holandii i w Polsce. W jednym gramie znajdują się średnio 8 - 10 nasion.

Cena dotyczy opakowania 20 gramów.
 
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 3 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    List polecony ekonomiczny 9,00 zł 0,00 zł 2 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.