Szukanie zaawansowane

folia uszczelni okna i drzwi (6105)

Cena: 39,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 1000 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 28 dni (pon 08 sty 2024 13:30:01) Sprzedający: intia-sprzedaż (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

przedmiotem oferty jest folia, którą można uszczelnić całe okna i drzwi. NeoFoilX – Folia izolacyjna do okien i drzwi. Folia termiczna. Zestaw zawiera 4 sztuki folii i 3 sztuki taśmy. Folia po założeniu na oknie będzie prawie niewidoczna. Nie będzie ograniczała światła dziennego. NeoFoilX można zastosować na każdym oknie, z ramą drewnianą, aluminiową lub winylową. Wystarczy zmierzyć rozmiar okna i odpowiednio przyciąć folię. Cienka folia nie uszkadza ramek. Montaż w kilku szybkich krokach. Przytnij folię na żądane wymiary, przyłóż do okna i przy pomocy suszarki do włosów naklej ją na szybie i ramie okna.

Warto folię mieć w domu w zapasie chociażby na wypadek wybicia szyby.
 
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 5 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.