Szukanie zaawansowane

Piecyk na drewno opałowe i węgiel (6113)

Cena: 1 100,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 100 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 17 dni (pon 17 kwi 2023 13:10:00) Sprzedający: intia-sprzedaż (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

Piec Purline EFP68 łączy użyteczność grilla z ciepłem pieca. Produkt 2 w 1, który pracuje z drewnem lub węglem drzewnym i może być używany jako piec lub jako źródło ciepła.

Nadaje się do użytku na zewnątrz, jego praktyczna konstrukcja, która imituje styl tradycyjnych pieców, ma grill, dzięki któremu można wygodnie gotować, podczas gdy Ty rozgrzewasz się jego żarem.

Wykonany ze stali chromowanej i pokryty czarną farbą antykaloryczną, jego rozmiar (DxGxW: 35 x 35 x 170 cm) i lekkość (8 kg) pozwolą zabrać go wszędzie tam, gdzie jest potrzebny, czy to do ogrodu, na taras, czy nawet do użytku to jako stół. Jego montaż i czyszczenie nie będzie dla Ciebie problemem.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 7 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Przesyłka kurierska 60,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.