Szukanie zaawansowane

Prąd elektryczny i światło za darmo - pokaz (6159)

Cena:
Do końca: Zakończona (śro 29 mar 2023 16:22:28)
Dodaj do obserwowanych
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

przedmiotem oferty jest uczestnictwo w pokazie dwóch urządzeń :
- prąd za darmo, które można kupić tutaj : https://intia.pl/funcs.php?name=przedmioty&id=5705
- światlo za darmo, które można kupić tutaj : https://intia.pl/funcs.php?name=przedmioty&id=6106

Na adres podany w przelewie wysłane zostanie zaproszenie z informacją o miejscu i terminie pokazu. Na jedno zgłoszenie można zabrać na pokaz jedną osobę. Zgłoszenie kosztuje tylko 1 zł.

Po co ta aukcja ? chcemy wiedzieć czy jest zainteresowanie pokazem, a jeżeli tak, to ile osób chce wziąć w nim udział. Chcemy też uniknąć żartów i osób małoletnich. Poza tym, każdy będzie mógł w każdej chwili sprawdzić ile osób zarejestrowało się na spotkanie.

Pokaz odbędzie w Łodzi pomiędzy 15 kwietnia, 20 kwietnia. Na zgłoszenia czekamy do 28 lutego. Pokaz odbędzie się tylko wtedy, gdy zgłosi się na niego minimum 30 osób.
 
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: zapytaj o termin realizacji
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł 0,00 zł 0 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.