Szukanie zaawansowane

poduszka bambusowa z żelem na siedzisko (6243)

Cena: 99,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 120 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 51 dni (śro 19 lip 2023 12:35:00) Sprzedający: intia-sprzedaż (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

przedmiotem oferty jest poduszka z wymiennym węglem bambusowym i z żelem, dla wygodnej pracy w pozycji siedzącej. Pomaga utrzymać właściwą postawę podczas siedzenia i zmniejsza nacisk na kość ogonową, podudzie i kości biodrowe. Poduszka dopasowuje się do kształtów ciała użytkownika. Do zastosowania w domu i w samochodzie.Jej żel chłodzący i konstrukcja dopasuje się do okolic kości ogonowej pomoże złagodzić ból i dyskomfort długotrwałego siedzenia. Wewnętrzna pianka jest gęsta i impregnowana węglem bambusowym, który neutralizuje zapachy. Pokrowiec poduszki można zdjąć i wyprać w pralce.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 5 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 19,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.