Szukanie zaawansowane

biurko składane z półką (6308)

Cena: 290,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 350 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 5 dni (sob 10 cze 2023 16:34:47) Sprzedający: intia-sprzedaż (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

Wielofunkcyjne, oryginalne i niezwykle praktyczne biurko z półką, które dzięki swej składanej konstrukcji dostosuje się do potrzeb użytkownika i pozwoli na optymalne wykorzystanie przestrzeni w domu, w szkole, w biurze itp. Biurko nie wymaga montażu. Rozkłada się w bardzo łatwy sposób i szybko składa. Nadaje się do zabrania w każde miejsce np. do zielonej szkoły. Zajmuje bardzo mało miejsca i świetnie nadaje się do przechowywania np. w szafie, pod łóżkiem, za drzwiami, za meblami, itp. Biurko może udźwignąć ciężar do 50 kg. Wyposażone jest w półkę, którą w zależności od potrzeby chwili można złożyć lub rozłożyć.

Materiał to płyta MDF i metal. Wymiary po rozłożeniu i po złożeniu pokazane są na zdjęciach.

Biurko szczególnie przydatne będzie w domach w których jest kilkoro uczących się dzieci. Po odrobionych lekcjach można je szybko złożyć i bezpiecznie przechować do czasu następnej nauki. Przyda się także w w akademikach, w pensjonatach organizujących zielone szkoły, a także w szkołach, przedszkolach i w wielu innych miejscach.

Nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena 290 zł jest ceną końcową dla klienta.

 
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: zapytaj o termin realizacji
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 35,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.