Szukanie zaawansowane

leżak do ogrodu i na plażę (6407)

Cena: 240,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 100 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 58 dni (śro 07 lut 2024 12:25:01) Sprzedający: intia-sprzedaż (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

przedmiotem oferty jest biały składany leżak wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Powierzchnia do leżenia ok.190cm x 58cm, długość górnej części do podniesienia ok. 70cm, dolnej części ok. 120cm. Wymiary po złożeniu ok. 86x73x14cm. Leżak wyposażony jest w dwa kółka i dwa podłokietniki. Maksymalna nośność 120 kg. Pięć blokowanych pozycji półleżących, od prawie wyprostowanej pozycji do prawie 90 stopni nachylenia.

Uwaga - cena nie zawiera kosztów przesyłki. Ta pozycja jest do uzgodnienia.
 
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 5 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Przesyłka kurierska 0,00 zł 0,00 zł 0 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.