Szukanie zaawansowane

kura - ozdoba ogrodu, domu, biura, choinki ... (6425)

Cena: 69,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 1000 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 37 dni (nie 07 kwi 2024 13:50:02) Sprzedający: intia-sprzedaż (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

przedmiotem oferty jest kolorowa kura wykonana z żywicy i sznurka. Trzy wzory jak na zdjęciach. Wymiary kury i opakowania podane są także na zdjęciach. Produkcja i import Chiny. Przed zakupem zapytaj o termin wysyłki. Cena oczywiście dotyczy jednej kury.

Kury zrobione są z wysokiej jakości żywicy, doskonale wykonane o gładkim i delikatnym wyglądzie. Ozdobią nie tylko ogród i wnętrze mieszkania, ale także biuro, a nawet choinkę. Świetny pomysł na prezent dla członków rodziny i przyjaciół na urodziny, boże narodzenie itp.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: zapytaj o termin realizacji
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł 0,00 zł 3 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.