Szukanie zaawansowane

drewniany ogródek korytkowy (6454)

Cena: do uzgodnienia
Do końca: 7 dni (pon 12 cze 2023 14:19:08) Sprzedający: intia (0) Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

przedmiotem oferty jest drewniany ogródek korytkowy. Na dnie ogródka umieszczona jest rynna, która będzie odprowadzać nadmiar wody w jedno miejsce. To ważne jeżeli ogródek zostanie ustawiony na tarasie, albo balkonie. Produkcja własna tylko na zamówienie. Przed zakupem zapytaj o termin realizacji.

Ogródek polecamy seniorom, którzy chcą uprawiać rośliny, ale mają kłopoty ze schylaniem się, albo osobom poruszającym się na wózku. Teraz wszyscy mogą uprawiać rośliny.

Uwaga - cena nie zawiera kosztów przesyłki, ta pozycja jest do uzgodnienia.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.