Szukanie zaawansowane

Przyprawa Włoska 65g folia (758)

Cena: 6,20 zł
Do końca: 8 dni (śro 05 lut 2020 07:55:00) Sprzedający: toiowo (0) Konto firmowe
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Wszystkie przedmioty sprzedającego
Żywiec (Śląskie)

Opis

Przyprawa o charakterze uniwersalnym, o wyjątkowo przyjemnym zapachu i smaku. 
- wspaniale pobudzi czynności Twojego żołądka, 
- pomoże Ci poprawić przemianę materii, 
- skutecznie będzie zapobiegać wzdęciom. 

Jej skład zapewnia organizmowi niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania mikroelementy. Działa wzmacniająco. Poprawia smak i zapach wszelkiego rodzaju mięs, zup, potraw z warzyw i roślin strączkowych, znakomita do wszystkich tłustych potraw. 
Do jaj, serów, kanapek. Do wszystkiego. 

Tajemnica przyprawy włoskiej. Opis producenta. 
Naszym najbardziej znanym wyrobem jest Przyprawa Włoska. 
Jej niepowtarzalny smak i aromat pobudza kulinarną wyobrażnię mistrzów sztuki kucharskiej. Dodaje też fantazji każdej codziennej potrawie. 


Przyprawa Włoska czuje się świetnie na białym serze, jajku, zapiekance, pizzy, spaghetti, w każdej zupie, mięsie i sałatce. 
Jest po prostu uniwersalna. 
Może nam towarzyszyć w kuchni przez cały dzień, od śniadania przez lunch, obiad, podwieczorek, aż do kolacji. 

Skład Przyprawy Włoskiej to efekt benedyktyńskiej cierpliwości i sumiennej pracy wybitnych znawców ziół. Twórcy receptury w dziesiątkach prób dobierali proporcje i składniki. Jej twórcami są krakowscy znawcy ziół: Zofia Meisenhalter i Leszek Starak. 

Przyprawa Włoska produkowana teraz przez PPUH "PiK" z Olkusza składa się z ziół i warzyw pochodzących z czystych ekologicznie terenów Polski. Tajemnica smaku przyprawy kryje się w doborze składników i ich proporcji. Dominuje wśród nich czosnek dyskretnie skrywany pod czarnuszką. Kompozycję uzupełniają : susz cebulowy, majeranek, pieprz turecki, kozieradka i cząber z lubczykiem. 
Wszystko to razem tworzy idealnie dobrany zestaw, aromatyczną gamę, która z każdej potrawy może uczynić, kulinarne arcydzieło. 

Smak, aromat, to jeszcze nie wszystko. 
Przyprawa Włoska, ze względu na swój skład, jest też produktem o dużych walorach zdrowotnych. Można ją wiec rekomendować każdemu, zarówno wymagającemu smakoszowi jak i konsumentowi dbającemu zwłaszcza o dobrą kondycję własnego organizmu. 
Bez najmniejszej przesady można więc powiedzieć, że Przyprawa Włoska jest Przyprawą nad przyprawami. 
ZDROWIE W DOBRYM SMAKU! 
Przyprawy warzywno-ziołowe VISANA produkowane są z naturalnych surowców roślinnych zawierających kompleks biopierwiastków regulujących prawidłowy przebieg procesów fizjologicznych!!!