Szukanie zaawansowane

dostęp do internetu w innych krajach (838)

Cena: 99,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 150 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 6 dni (nie 24 lis 2019 11:50:00) Sprzedający: administrator-portalu (0) Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
internet ()

Opis

jeżeli chcesz korzystać z zasobów internetu w innych krajach na wszystkich kontynentach, to zainstaluj w smartfonie lub w komputerze aplikację VPN FREEDOME

Przykład - w Polsce niemożliwe jest korzystanie z takich serwisów jak Netflix, Pandora, Hulu czy innej usługi ograniczonej tylko dla USA. Przy wykorzystaniu FREEDOME otrzymasz taki dostęp.

Oficjalna cena rocznej licencji aplikacji FREEDOME na trzy urządzenia stacjonarne i mobilne to 208 zł, ale jeżeli kupisz ją u nas to zapłacisz tylko 108 zł. Ale 8 listopada i 9 listopada tylko 99 zł.

Jak jeszcze obniżyć cenę ? zaproś do zakupu dwie osoby i podziel się z nimi kluczem aktywującym aplikację, no i oczywiście kosztami. Wyjdzie tylko po 36 zł na osobę, czyli jak za darmo.

Aplikacja VPN FREEDOME posiada dużo więcej bardzo przydatnych funkcji np. chroni przed śledzeniem w sieci, chroni przed niezabezpieczonymi sieciami Wi-Fi.

Więcej informacji i bezpłatną wersję VIP na 5 dni, znajdziesz na tej stronie : https://intia.pl/funcs.php?name=przedmioty&id=706

Jeżeli chcesz kupić bez rejestracji w serwisie, to wyślij zamówienie na adres sprzedaz@intia.pl podając adres do wysyłki i numer telefonu dla kuriera.

 
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 2 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł 0,00 zł 1 szt.