Szukanie zaawansowane

dom parterowy, całoroczny (846)

Cena: 95 000,00 zł
Do końca: 10 dni (czw 28 lis 2019 12:35:03) Sprzedający: administrator-portalu (0) Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Wszystkie przedmioty sprzedającego
internet ()

Opis

powierzchnia użytkowa 43 m2, kubatura 223,84 m3 wersja z dachem płaskim i dachem spadowym.

Dom szczególnie korzystnie będzie się prezentował w sąsiedztwie dzikiej przyrody, lasu, czy otwartych przestrzeni. Ma w sobie coś z klimatu Dzikiego Zachodu, urokliwe i symetryczne odeskowanie drzwi, okien oraz ścian wypuszczonych poza linię dachu znakomicie o tym zaświadczają. Całości zewnętrznego wyglądu domu dopełniają stylowe zadaszenia, wykonane z drewna weranda i taras oraz okalający dom klinkierowy cokolik.
 
Wnętrze zaskakuje funkcjonalnością rozwiązań. Po pierwsze mamy tutaj, oddzielone od reszty pomieszczeń, dwie sypialnie. Dom jest zatem komfortowym rozwiązaniem np. dla czteroosobowej rodziny. Obok sypialni, przewidziano także miejsce na łazienkę z natryskiem. Sercem całego projektu jest jednak pomieszczenie o największej powierzchni, pokój dzienny, w którym znajdziemy min. kominek. Możemy tutaj wydzielić część potrzebną do przygotowywania i spożywania posiłków oraz większą część pełniącą funkcję pokoju dziennego. Bezpośrednio z pokoju dziennego, zaopatrzonego w aneks kuchenny, można przejść na taras.
 
Jeżeli wzniesiemy domek zgodnie z kierunkami świata, przewidzianymi w projekcie, będziemy mogli podziwiać stąd piękne zachody słońca. Taki układ pomieszczeń w domu będzie także sprzyjał urządzaniu przyjęć na tarasie czy w ogrodzie, ponieważ część kuchenna została zaprojektowana tak, by była w pobliżu bocznego wyjścia z domu.
 
Dom zostanie oddany do użytku w stanie deweloperskim. W cenie jest :
- wszystkie okna i drzwi
- instalacja elektryczna i hydrauliczna (dom ogrzewany jest kominkiem)
- na ścianach płyty gipsowo-kartonowe
- kominek
- z zewnątrz będzie wyglądał dokładnie tak jak na zdjęciu głównym
Inwestorowi pozostanie tylko kosmetyka wnętrz. Dom nie jest podpiwniczony, choć oczywiście może być za dodatkową opłatą.
Jeżeli warunki pogodowe pozwolą, to okres budowy trwać będzie nie dłużej jak 40 dni.
Cena domu z dachem płaskim 95 000 zł.
Cena domu z dachem spadowym 125 000 zł.
W cenie materiały budowlane i robocizna. Nie dotyczy wyposażenia kuchni i łazienki. Forma płatność do uzgodnienia przy zawieraniu umowy.