kampania reklamowa

w dniu 7 maja ruszamy z kampanią reklamową promujacą serwis w internecie i prasie. Warto wówczas mieć swoją ofertę w serwisie, a najlepiej na stronie głównej. Obejrzy ją zapewne duża ilość ludzi. Zarejestruj siebie lub swoją firmę w serwisie już dzisiaj i umieść w nim swoje oferty. Dostaniesz w prezencie na start 25 pkt. które można przeznaczyć na wyróżnienie aukcji lub ogłoszenia, albo na umieszczenie na stronie głównej. Obecnie serwis reklamowany jest w wyszukiwarce Google. Zapraszamy.

Czytaj więcej...

brakuje kategorii ?

jeżeli brakuje w serwisie jakiejś kategorii, prosimy zgłoś to do nas

Czytaj więcej...

specjalna kategoria "Podejmę Pracę"

umieść gotowość podjęcia pracy w serwisie aukcyjnym "intia" opisz swoje doświadczenie, praktykę, umiejętności i czekaj na oferty pracy. Pracodawcy zainteresowani zatrudnieniem będą licytować wysokość Twojego wynagrodzenia. Wybierz tego, który zaproponuje największe.

Czytaj więcej...

start

Start serwisu w dniu 4 kwietnia 2019. Może się zdarzyć, że znajdą się błędy w serwisie, powiadom nas o tym.  Rejestracja, wystawianie aukcji i ogłoszeń jest bezpłatne. Płatne jest miejsce na stronie głównej i wyróżnienie w kategoriach. W serwisie jest jedna kategoria specjalna "Podejmę Pracę" Jeżeli szukasz pracy lub chcesz zmienić obecną, to wystaw swoją ofertę, opisz doświadczenie i ustal minimalne wynagrodzenie. Pracodawcy zainteresowani zatrudnieniem będą licytować wynagrodzenie.

Czytaj więcej...