Jeżeli jesteś producentem lub importerem i nie masz czasu na poszukiwanie klientów, nie chcesz się zarejestrować i założyć konta, to zleć nam sprzedaż swoich produktów. Pozyskamy zainteresowanych kupnem i zaprosimy ich do wzięcia udziału w aukcji pojedynczych produktów lub serii hurtowych. Wysokość prowizji do uzgodnienia. Gdy kupujący przekaże pieniądze na Twoje konto bankowe, to my wówczas poprosimy o nasze wynagrodzenie. Jeżeli jednak nie uda nam się sprzedać, to nieponiesiesz żadnych kosztów. Czekamy na zlecenia.

Czytaj więcej...

NOWOŚĆ - aukcje pracowników. Jesteś pracownikiem i szukasz pracy lub chcesz zmienić dotychczasową ? Wystaw ofertę podjęcia pracy w formie aukcji. Opisz swoje doświadczenie, praktykę i ustal minimalne wynagrodzenie. Pracodawcy zainteresowani zatrudnieniem będą licytować wysokość Twojego wynagrodzenia. Wybierz tego, który zaproponuje najwyższe. Sprawdź, przetestuj, to nic nie kosztuje.

Czytaj więcej...

Każde konto zaraz po założeniu podlega weryfikacji. Chcemy dać kupującym gwarancję bezpiecznych zakupów. Serwis nie obsługuje adresów e-mail w domenach globalnych z końcówką  com Podczas rejestracji nie używaj takich adresów.

Czytaj więcej...