Szukanie zaawansowane

ogródek za oknem (2494)

Cena: do uzgodnienia
Do końca: 13 dni (nie 18 cze 2023 14:50:00) Sprzedający: intia (0) Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

przedmiotem ogłoszenia jest metalowa barierka, którą montuje się za oknem wokół parapetu.  Barierka pozwoli na bezpieczne ustawienie na parapecie skrzynek ogrodniczych lub doniczek w których będzie można uprawiać rośliny.

Długość, szerokość, kolor i cena barierki do uzgodnienia.
Uprawiaj rośliny na parapecie przez cały rok. Zimą, ogródek może pełnić rolę lodówki.

Ogródek dobrze komponuje się z innym naszym produktem, czyli metalową pergolą do zamontowania wokół okna. Można ją obejrzeć i kupić tutaj : https://intia.pl/funcs.php?name=przedmioty&id=4426

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.