Szukanie zaawansowane

poszukujemy placów w pobliżu osiedli (2696)

Cena: do uzgodnienia
Do końca: 6 dni (sob 28 maj 2022 12:05:00) Sprzedający: intia (0) Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

poszukujemy do wieloletniej dzierżawy placów w pobliżu osiedli mieszkaniowych na których moglibyśmy postawić garaże metalowe. Mogą to być nieużytki, zakrzaczenia itp. Cały kraj. Cena do uzgodnienia.

Poszukujemy także do zakupu lub wieloletniej dzierżawy gruntów rolnych o powierzchni nie mniejszej jak jeden hektar w odległości do 5 km od rogatek miasta. Grunty te zostaną przeznaczone pod działki ogrodowe.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.