Szukanie zaawansowane

Dom piramida - zamieszkaj (4447)

Cena: 3 500,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 1000 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 20 dni (nie 25 cze 2023 08:35:01) Sprzedający: intia (0) Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

Przedmiotem oferty jest projekt domu w kształcie piramidy.

Dom mieszkalny, całoroczny o powierzchni użytkowej około 100 m2. Konstrukcja szkieletowa, drewniana, ocieplana. Wymiary w podstawie 10 m x 10 m. Jeżeli kształt działki budowlanej pozwoli, to należy dom ustawić zgodnie z kierunkami świata. Wejście oczywiście od strony południowej. Dom może być wyposażony w panele produkujące prąd elektryczny i ciepłą wodę użytkową. Okna mogą być wypuszczone lub dachowe. Ważną zaletą domu jest to, że coraz częstsze i silniejsze huragany nie wyrządzą mu żadnej krzywdy.

Ważne - dom nie ma komina, ogrzewanie tylko ekologiczne. Możemy wykonać meble do ustawienia przy ścianie piramidy. Przykład na zdjęciu.

Projekt domu kosztuje 3500 zł. Koszt budowy mieści się w przedziale 90 000 zł - 120 000 zł.

UWAGA - projekt domu pochodzi z Hiszpanii i otrzymasz go w tym języku. Weź to pod uwagę podejmując decyzję o zakupie.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: zapytaj o termin realizacji
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 0,00 zł 0,00 zł 0 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.