Szukanie zaawansowane

kamera Wi-Fi na zewnątrz (4778)

Cena: 250,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 100 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 16 dni (sob 23 lip 2022 14:40:00) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

80p Full HD, dzień i noc, wydajna funkcja noktowizora, szeroki kąt. Do użytku na zewnątrz lub w pomieszczeniach, wodoodporna kamera o stopniu ochrony IP65 jest odporna na prawie wszystkie warunki pogodowe. Zdalny podgląd przez smartfon. Oglądaj wideo na żywo i odtwarzaj bezpośrednio z telefonu z dowolnego miejsca na świecie za pomocą aplikacji „TOSEE”.
Detekcja ruchu czujnika temperatury. Kamera posiada czujnik temperatury PIR, czyli technologię stosowaną w systemach alarmowych. PIR wykrywa obiekty wytwarzające ciepło, takie jak ludzie, większe zwierzęta lub samochody. Dzięki technologii True Detect nie ma już fałszywych alarmów, takich jak opadające liście, mniejsze ptaki czy rośliny poruszające się na wietrze nie są wykrywane jako ruch! Przedłuża również żywotność baterii. . Audio: dwukierunkowe audio. Rozmiar karty SD: 16 Gb / 32 Gb / 64 Gb. Bateria: 2 szt. Kompatybilny z systemami Android i iOS. Czujnik ruchu: PIR (czujnik temperatury ciała). Zasięg 5-8m. Gniazdo zasilania ładowarki: Micro USB Zawartość opakowania :. 1x kamera IP. 2x bateria. 1x zasilacz. 1x wspornik. 1x instrukcja obsługi
 
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 3 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.