Szukanie zaawansowane

prowadnica węża ogrodowego (4955)

Cena: 19,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 150 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 20 dni (śro 09 lut 2022 14:29:16) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe Zaufany sprzedawca Zweryfikowany sprzedawca o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

przedmiotem oferty jest prowadnica węża ogrodowego z dwoma obrotowymi wałkami lub z czterema wałkami, do wyboru. Prowadnice ułatwia nawadnianie ogrodu, zapobiega plątaniu i załamywaniu się węża, ugniataniu trawnika i niszczeniu rabat z roślinami. Maksymalna średnica węża to 33 mm.

Prowadnica z dwoma wałkami jest na szpilce, którą wystarczy wcisnąć w glebę, a prowadnicę z czterema wałkami należy umocować do gleby za pomocą metalowych szpilek. Nie ma ich w zestawie.

Każda prowadnica kosztuje 19 zł. Uwaga, cena nie zawiera kosztów przesyłki. Ta pozycja jest do uzgodnienia i zależy od ilości zakupionych prowadnic.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 3 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 0,00 zł 0,00 zł 0 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.