Szukanie zaawansowane

mini przyczepka campingowa (5319)

Cena: 5 500,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 100 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 15 dni (wto 13 cze 2023 13:20:00) Sprzedający: intia-sprzedaż (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

przedmiotem oferty jest lekka przyczepka samochodowa umożliwiająca wygodny nocleg dla dwóch osób. Na upartego swobodnie prześpią się trzy osoby. Przyczepka nie jest wyposażona w łóżka, w środku nic nie ma. Do spania należy zabrać materac i śpiwory. Okna otwierają się i są wyposażone w rolety zasłaniające. Wymiary przyczepki : szerokość 200 cm, długość 240 cm, wysokość 170 cm, a wewnątrz 130 cm. Możesz wybrać kolor przyczepki np. pod kolor samochodu.

Odbiór przyczepki w Łodzi. Pojazd będzie zarejestrowany i ubezpieczony, a podczas transakcji sporządzona zostanie tradycyjna umowa kupna-sprzedaży.

Planujesz wakacje objazdowe ? kup przyczepkę i zapomnij o hotelach, będzie taniej.

  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy
    Czas dostawy: zapytaj o termin realizacji
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Odbiór osobisty 0,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.