Szukanie zaawansowane

stolik do ogrodu i na plażę (5321)

Cena: 49,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 1000 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 29 dni (wto 09 sty 2024 17:45:00) Sprzedający: intia-sprzedaż (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

przedmiotem oferty jest przenośny składany stolik do ogrodu i na plażę. Ten oryginalny drewniany stolik jest wytrzymały, lekki i bardzo łatwo się rozkłada/składa, co zapewnia wygodne użytkowanie, transport i przechowywanie. Można go łatwo przenieść i rozłożyć na plaży, na działce, w górach, w ogrodzie itp. Po prostu wetknij jego spiczastą nogę w ziemię lub piasek.

Produkcja tylko na zamówienie. Przed zakupem zapytaj o termin realizacji.

 
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: zapytaj o termin realizacji
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 19,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.