Szukanie zaawansowane

dom całoroczny 95m2 (5390)

Cena: do uzgodnienia
Do końca: 16 dni (śro 27 gru 2023 16:05:00) Sprzedający: intia (0) Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

przedmiotem oferty jest projekt domu lub projekt domu + usługa budowy. Powierzchnia użytkowa 93 m2 + zadaszony ganek o powierzchni 17 m2. Wymiary domu na zdjęciu. Maksymalna wysokość do kalenicy 6,40 m, wysokość parteru 2,7 m.
Cena projektu domu i cena usługi budowlanej do uzgodnienia.

 

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.