Szukanie zaawansowane

szezlong wypoczynkowy z pianki poliuretanowej (5807)

Cena: do uzgodnienia
Do końca: 26 dni (sob 01 lip 2023 09:10:04) Sprzedający: intia-sprzedaż (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

przedmiotem oferty jest szezlong wykonany z pianki poliuretanowej pokrytej pokrowcem z tkaniny. Pokrowiec można prać w pralce. Mebel zaprojektowany został do wylegiwania się, rozciągania, do relaksu. Obciążenie do 150 kg. Wymiary : wysokość 70cm x szerokość 50cm x długość 170cm. Waga 10 - 12 kg.
 

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.