Szukanie zaawansowane

zlecenia dla stolarza (5918)

Cena: do uzgodnienia
Do końca: 12 dni (sob 23 gru 2023 13:10:00) Sprzedający: intia-sprzedaż (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

zlecimy wykonanie mebli na wymiar według naszego wzoru i innych produktów z drewna np. kwietników, ozdób ogrodowych itp. Jesteś zainteresowany ? napisz do nas na adres : zakupy@intia.pl

Uwaga - zawsze płacimy z góry. Zamówiony przez nas przedmiot lub przedmioty muszą zostać wysłane na adres naszego klienta. Oczywiści za przesyłkę również płacimy z góry. Nie odpowiadamy na oferty pośredników.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.