Szukanie zaawansowane

drewniany domek dla kota (6035)

Cena: 390,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 100 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 20 dni (czw 21 mar 2024 08:55:00) Sprzedający: intia-sprzedaż (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

przedmiotem oferty jest drewniany domek dla kota. Dlaczego swoją budę ma mieć tylko pies. Kot też zasługuje na swoje mieszkanie. Wymiary domku podane są na zdjęciu. Domek można postawić w ogrodzie, na balkonie, tarasie, a także w mieszkaniu. W wewnątrz można umieścić kuwetę. Dach jest zdejmowany co ułatwi czyszczenie domku. Balkonik z boku służyć może jako magazyn akcesoriów dla kota, albo jako skrzyneczka dla kwiatów np. dla kocimiętki.

Uwaga - przed zakupem zapytaj o termin realizacji.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: zapytaj o termin realizacji
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Przesyłka kurierska 80,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.